2015-2016 EĞİTİM/ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

TARİH BÖLÜMÜ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

GÜNLER

VE

TARİH

SAATLER

SINIFLAR

 

 

DERSLER

 

 

SINAV SALONU

 

DERSİN SORUMLU

ÖĞRETİM ELEMANI

 

 

 

GÖZETMENLER

 
 

 

PAZARTESİ

13.06.2016

09.00

1

İlkçağ Tarihi II

113

S. Pullu

Yağcı

 

10.00

1

İlkçağ İktisat Tarihi (C Grubu)

113

S. Pullu

Fişne

 

11.00

3

Osmanlı Müesseseleri Tarihi II

113

M. Güler

Özaslan

 

13.00

2

Türk Mitolojisi (A Grubu)

Osmanlı-İran İlişkileri Tarihi (A Grubu)

114

113

C. Cihan

A.Ateş

Yağcı

Fişne

 

14.00

3

Türk Basın Tarihi (B Grubu)
İslam Medeniyeti Tar. (B Grubu)

113

114

T. Akkoyun

İ. Balık

Özaslan

Yağcı

 

15.00

4

T.C. Dış Politikası (C Grubu)

İlkçağ Tarihi Kaynakları (C Grubu)

113

114

A.Aydın

S. Pullu

Fişne

Özaslan

 

16.00

 

 

 

 

 

 

 

SALI

14.06.2016

10.00

4

T.C. Sosyo Kültürel Tar.

112

S. Sarısaman

Yağcı

 

11.00

1

Kentleşme Tarihi (B Grubu)

Ulaşım ve Haberleşme Tar (B Grubu)

Doğu Avrupa Türk Kavimleri (B Grubu)

112

113

114

T. Akkoyun

N. Şahin

C. Cihan

Fişne

Özaslan

Yağcı

 

13.00

2

1

Selçuklu Tarihi II

Selçuklu Tarihi

112

İ. Balık

Fişne

 

14.00

3

Yakınçağ Balkan Tarihi (C grubu)

Osmanlı Diplomatikası (C Grubu)

113

114

N. Şahin

M. Güneş

Özaslan

Yağcı

 

15.00

2

Yerel Tarih Araştırmaları (C Grubu)

Türk Eğitim Tarihi (C Grubu)

Yeniçağ Balkan Tarihi (C Grubu)

113

114

112

N. Şahin

İ. Balık

A. Başer

Fişne

Özaslan

Yağcı

 

 

ÇARŞAMBA

15.06.2016

09.00

1

İslam Tarihi II

113-114

S. Kaya

Yağcı

Fişne

 

10.00

3

Osm. Dev. Yenileşme Hareketleri II

114

A.Yaramış

Özaslan

 

11.00

4

Osmanlı Tarihinin Kaynakları (A Grubu)

Çağdaş Dünya Tarihi (A Grubu)

113

114

M. Güler

A. Altıntaş

Fişne

Özaslan

 

13.00

1

Yabancı Dil II

Amfi 3

İlyas Saykılı

İlyas Saykılı

 

14.00

2

Osmanlı Tarihi Metinleri II (A Grubu)
Arapça II

Farsça II

112

113

114

A.Yaramış

S. Kaya

G. Çınar

Özaslan

Yağcı

Fişne

 

15.00

3

Osmanlı Tarihi III

113-114

A.Ateş

Yağcı-Fişne

 

16.00

2

Tarih Semineri I

 

 

 

 

 

PERŞEMBE

16.06.2016

09.00

1

Türk Dünyası Coğrafyası (C Grubu)

Sömürgecilik Tarihi (C Grubu)

112

113

G. Çınar

G. Şahin

Özaslan

Yağcı

 

10.00

1

Tarih Metodolojisi I

Amfi3

S. Sarısaman

Fişne

 

11.00

3

20. yy Yön Veren Liderler (A Grubu)

Ermeni Meselesi (A Grubu)

113

114

A.Altıntaş

G. Şahin

Özaslan

Yağcı

 

13.00

4

T.C. Tarihi II

112

A.Altıntaş

Fişne

 

14.00

3

Türk İnkılabı Tarihi

113

S. Sarısaman

Özaslan

 

15.00

2

Osmanlı Tarihi I

113

A.Başer

Yağcı

 

16.00

4

Orta Asya Türk Tar Kaynakları (B Grubu)

T.C. Tarihinin Kaynakları (B Grubu)

113

114

G. Çınar

A.Aydın

Özaslan

Fişne

 

 

CUMA

17.06.2016

09.00

 

 

 

 

 

 

10.00

4

Osmanlı Devletinde Ayanlık (D Grubu)

Cumhuriyet Dön. Fikir. Har. (D Grubu)

113

114

A.Başer

S. Sarısaman

Yağcı

Fişne

 

11.00

4

Tez Çalışmaları

Öğretim Üyesi Odası

 

 

 

13.00

1

İlk Müslüman Türk Devletleri (A Grubu)

Müzecilik Tarihi (A Grubu)

Türk Denizcilik Tarihi (A Grubu)

112

113

114

S Kaya

G. Şahin

A.Ateş

Özaslan

Fişne

Yağcı

 

14.00

2

Ermeni Olayları Tarihi (Alan Dışı)

113

T. Akkoyun

Özaslan

 

15.00

1

Osmanlı Paleografyası II

112

113

114

M. Güler

M. Karazeybek

M. Güneş

Fişne

Özaslan

Yağcı

 

16.00

 

Türk Dili II

YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİLER İÇİN SINAV TARİHLERİ

 

18.00

 

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

 

 

CUMA

24.06.2016

09.00

1

Türk Dili II

Amfi 3

S. Özkan

Yağcı

 

10:00

1

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

113

A.Aydın

Fişne